O nás

Design a praktičnost

icon_about

Interiérové
studio
KORIS

Jsme interiérové studio, které se specializuje na navrhování a realizací interiérů bytových a komerčních objektů.

Pod vedením interiérové designérky Ing. Iriny Kosoverové, se věnujeme vytvoření funkčních interiérů, odpovídajících estetickým a finančním požadavkům naších zákazníků. Ačkoliv naše interiéry jsou typicky čisté a přehledné, pohodlně pracujeme v různých stylech, řídíme se individuálními potřebami a vkusem naších klientů. Úzká spolupráce se zástupci nejen světoznámých, ale i českých výrobců nábytku, koupelen, osvětlení, dekoračních materiálů a doplňků umožňuje navrhovat interiéry a exteriéry s použitím exkluzivních a vysoce kvalitních materiálů s ohledem na moderní světové tendence a technologie.

Irina

Jak
pracujeme 

Naše práce začíná ve chvíli, kdy obdržíme prvotní informace a zadání toho, co si zákazník přeje. Pokud je možnost prohlídky objektu využíváme její možnost. Vždy uvítáme možnost osobního seznámení se zákazníkem, protože se domníváme, že osobní setkání je nejpříjemnější a nejefektivnější způsob, jak začít společně pracovat na projektu. Během prvního rozhovoru vytváříme to nejdůležitější – obecnou představu o tom, jaký interiér chcete ve výsledku naší práce mít, o tom, jakým směrem, za použití jakých stylů a barev je potřeba začít vytvářet návrh interiéru. 

Po návštěvě objektu a provedení zaměření začínáme tvořit několik variant prvotních návrhů interiéru, abyste si mohli vybrat nejlepší, a po schválení vybrané koncepci zahájíme práci nad vypracováním konečného návrhu interiéru. 

Hotový návrh Vám předáme ve formě souboru dokumentů v papírově a elektronické podobě. 

Za účelem úspěšné realizace hotového návrhu a vypracované koncepce interiéru jsme připraveni nabídnout autorský dozor. 

S autorským doprovodem bude dosaženo plného souladu vypracované koncepce interiéru a jeho faktické podoby. To Vám umožní získat interiér svých snů.

sarah-dorweiler-x2Tmfd1-SgA-unsplash